בניית אתרים מונסייט 04-9859730 הירשמו לניוזלטר חודשי

מנהל אמנותי

  • רמי באר

    רמי באר

    רמי באר המנהל האמנותי של להקת המחול הקיבוצית, נולד למשפחת מוסיקאים בקיבוץ געתון. בגיל צעיר החל לנגן על צ'לו ובמקביל למד מחול בהדרכתה של יהודית ארנון. ב - 1980 הצטרף רמי ללהקת המחול הקיבוצית כרקדן וככוריאוגרף ומאז 1996 הוא מנהלה האמנותי של הלהקה. במשך השנים יצר מעל 50 עבודות, רובן יצירות באורך מלא לערב שלם למבוגרים ולילדים שזכו להצלחה רבה, קיבלו תהודה בינלאומית וזיכו את באר בפרסים בארץ ובחו"ל. באר מוזמן בקביעות ליצור עבודות מחול ברחבי העולם ומדי שנה הוא יוצר עבודה חדשה ללהקה.

    כיוצר טוטאלי מטפל באר בכל מרכיבי היצירה, הן במישור התוכן והן במישור הצורה והעיצוב. היצירה של באר מזמינה את הצופה להצטרף למסע דרכו יוכל להתחבר אל עצמו. באר אמנם מציע בעבודתו תמונת עולם דמיוני-קיים, אך הצופים חופשיים להעניק לה פרשנות ומשמעות דרך חוויתם האישית.

    בין הלהקות שעבורן יצר – בלט האופרה גרץ – אוסטריה, להקת בת שבע, להקת הבלט ההונגרי, תיאטרון המחול החדש של דנמרק, בלט האופרה של ברלין, בלט ספליט- קרואטיה, תיאטרון המחול רייקיוויק- איסלנד, להקת המחול אולדנבורג-גרמניה, להקת המחול ברמן- גרמניה, בלט באזל-שוויץ, בלט האופרה פוזנן- פולין, בלט האופרה ברנו- צ'כיה ועוד.