בניית אתרים מונסייט 04-9859730 הירשמו לניוזלטר חודשי

קורס קיץ 2015

לעבוד עם רקדני הלהקה, לקחת חלק בשיעורים ובחזרות, ללמוד ולרקוד עם רקדני הלהקה ולגעת ברקדן שבכם. הזדמנות מקצועית שכל תלמיד מחול חולם עליה.

אם הריקוד בנשמתכם, אם אתם אוהבים מחול והנכם בעלי רקע קודם בלימודי מחול - חופשת הקיץ שלכם יכולה להיות מלאה בחגיגה אחת גדולה של ריקוד, לימוד והנאה צרופה.

 

כמדי שנה בשש השנים האחרונות, במהלך חופשת הקיץ, מתקיימים בכפר המחול הבינלאומי שבקיבוץ געתון קורסי קיץ המיועדים לתלמידי מחול. אלו שבועיים מלאי חוויות הסוחפות את הגוף הלב והנשמה,
תוך כדי עבודה אינטנסיבית ומקצועית של לימוד.
מכל רחבי הארץ מגיעים תלמידי מחול בגילאי 12-18 למחזורי פנימיית מחול מרוכזת. כל מחזור בן שבועיים בתנאי פנימייה.
במהלך תקופה זו, שוהים התלמידים באופן שוטף לצד חברי הלהקה, צופים מקרוב בדרך עבודתם ולומדים על עולמם המקצועי ועל המשמעויות של להיות רקדן. התלמידים נחשפים למחול מקצועי בכל הסגנונות, כשעיקר התוכן מתמקד בשיעורי
טכניקה (4 שיעורים ביום לכל תלמיד), בסגנון הקלאסי/מודרני, רפרטואר הלהקה הקיבוצית וסדנאות טעימה מיוחדות ומגוונות בסגנונות שונים, התורמים להעשרת התנסותם וחווייתם של התלמידים. התלמידים עובדים עם הרקדנים, מתאמנים איתם, ולומדים ורוקדים מהרפרטואר המקצועי של הלהקה. זהו חלק מהתפתחות מקצועית חיונית לכל תלמידי המחול בדרך להגשמת החלום - להיות רקדן מקצועי בלהקת מחול מקצועית.
מערך השיעורים מועבר על ידי צוות מקצועי, המורכב ממורי הלהקה הקיבוצית, מורים אורחים ורקדני הלהקה. לצידם מערך של מדריכים חברתיים מנוסים וצוות מיומן וגדול המתפעל ומפיק את הפרויקט הענק והמוצלח הזה.
הקורס מתקיים בקיבוץ געתון, כל 3 תלמידים לנים בחדר אחד, בדירות ייעודיות, וכל תלמיד מקבל 6 ארוחות ביום.
העבודה המקצועית עם התלמידים, תנאי הפנימייה האיכותיים והמפנקים המאפשרים גיבוש חברתי ויצירת הווי משותף וכל יתרונות הקיבוץ שמסביב כסביבת עבודה מלאת השראה, יוצרים שילוב מנצח המוכיח את עצמו בכל פעם מחדש. 
תנאי  פנימיה: 3,900 ש"ח | אקסטרני: 2,900 ש"ח


למילוי טופס הרשמה לחץ כאן
ל תשלום לאחר הרשמה לחץ כאן

לפרטים נוספים ניתן לפנות ליעל לרון בטל':   04-9859735