עד תחילת קורס קיץ 2025!

ללמוד עם הטובים ביותר

אחת מתוכניות הקיץ הטובות והייחודיות
בארץ ובעולם בתחום המחול

התנסות מחול מגוונת

שיעורי טכניקה, לימודי בלט, מחול מודרני,
רפרטואר הלהקה, ועוד!

התפתחות מקצועית

שיעורים, סדנאות, שיפור יכולות וחווית התפתחות
מקצועית משמעותית

לחיות עם רקדנים

לחיות ולהתאמן עם רקדנים, עם סטודנטים למחול
ותלמידים מכל העולם

להגשים חלום

היכרות ועבודה עם הרקדנים והכוריאוגרפים של
להקת המחול הקיבוצית

להרחיב אופקים

גיבוש חברתי, הווי משותף, רקדנים מכל העולם והתנסות
מקצועית עמוקה

חווית כפר המחול

מגורים, לימוד ואימונים בסביבה ייחודית
בכפר המחול הבינלאומי בקיבוץ געתון

מתאים לכל הרמות

התוכנית מותאמת למתחילים ולמתקדמים עם מינ’ 3
שנות לימוד ומיועדת לתלמידים בקבוצות גיל שונות

צפו בוידאו של קורס הקיץ של להקת המחול הקיבוצית!


 קורס קיץ למחול של להקת המחול הקיבוצית
מזמינים רקדנים מרחבי הארץ והעולם
להצטרף אלינו לחוויה בלתי נשכחת

עקב חוסר הוודאות באשר למצב הבטחוני בחודשים הקרובים באזור הגליל המערבי,

יידחה קורס הקיץ הקרוב לשנת 2025

אתם מוזמנים להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים במידה ויהיו שינויים.

 

החל משנת 2009, במהלך חופשת הקיץ, מתקיימים בכפר המחול הבינלאומי שבקיבוץ געתון קורסי קיץ המיועדים לתלמידי מחול. שבועיים מלאי חוויות הסוחפות את הגוף הלב והנשמה תוך כדי עבודה מקצועית אינטנסיבית

מכל רחבי הארץ והעולם מגיעים אלינו תלמידי מחול לשלושה מחזורים בני שבועיים בתנאי פנימייה. התלמידים מחולקים לפי קבוצת גיל וניסיון ומשולבים בקבוצות בהתאם לרמת הידע והביצוע שלהם, החל במי שמתחילים את דרכם בעולם המחול, וכלה ברקדנים מנוסים. במהלך התקופה, שוהים התלמידים בגעתון לצד חברי הלהקה, צופים מקרוב בדרך עבודתם ולומדים על עולמם המקצועי ועל המשמעויות של להיות רקדן מקצועי. התלמידים נחשפים למחול מקצועי בכל הסגנונות, מתמקדים בעיקר בשיעורי טכניקה (4 שיעורים ביום), מתנסים בסגנון הקלאסי, במחול המודרני, ברפרטואר הלהקה הקיבוצית ובסדנאות מיוחדות ומגוונות התורמות להעשרה, התנסות וחוויה. התוכנית הנה חלק מההתפתחות המקצועית החיונית לכל תלמידי המחול בדרך להגשמת החלום – להפוך לרקדן מקצועי בלהקת מחול.

את מערך השיעורים מעביר צוות מקצועי המורכב ממורי להקת המחול הקיבוצית, מורים אורחים ורקדני הלהקה. לצידם מערך של מדריכים חברתיים מנוסים וצוות מיומן וגדול המתפעל ומפיק את הפרויקט הענק והמצליח.

הקורס מתקיים בקיבוץ געתון, בלב כפר במחול הבינלאומי. כל שלושה תלמידים לנים בחדר ממוזג אחד, בדירות ייעודיות וכל תלמיד נהנה מפעילויות חברתיות מגוונות ושלוש ארוחות מזינות ביום. העבודה המקצועית עם התלמידים ותנאי הפנימייה האיכותיים, מאפשרים גיבוש חברתי ויצירת הווי משותף. יתרונות הקיבוץ החוברים לסביבת העבודה המקצועית ומלאת ההשראה, יוצרים שילוב מנצח המוכיח את עצמו בכל פעם מחדש, ומה שהפך את התוכנית לאחת מהטובות והמבוקשות מסוגה.

שבועיים

2950₪
6.7.2025 - 17.7.2025
מחזור ראשון | קיץ 2025

אקסטרני | 2950₪
תנאי פנימייה | 4400₪

שבועיים

2950₪
20.7.2025 - 31.7.2025
מחזור שני| קיץ 2025

אקסטרני | 2950₪
תנאי פנימייה | 4400₪

שבועיים

2950₪
3.8.2025 - 14.8.2025
מחזור שלישי | קיץ 2025

אקסטרני | 2950₪
תנאי פנימייה | 4400₪

המלצות מבוגרי הקורס קיץ

יום טיפוסי בקורס הקיץ

יום אופייני בקורס הקיץ של להקת המחול הקיבוצית, מתחיל בארוחה מזינה אותה אוכלים יחד, רקדנים המגיעים לכפר המחול הבינלאומי מרחבי הארץ והעולם. שעות הבוקר מוקדשות לחימום ומתחילות בשיעור טכניקה של בלט קלאסי, אותו מעביר אחד מהמאסטרים בתחום. השיעור נערך באחד מ-10 אולמות הסטודיו המרווחים, ולאחריו אנחנו עורכים הפסקת חטיפים קצרה (ובריאה) הכוללת פירות ומשקאות טריים.

שיעור הבוקר השני משתנה, ומורכב מרפרטואר הלהקה, ממחול מודרני, היפ הופ או אלתור, תלוי ביום ובלוח הזמנים הקבוצתי. לאחר ארוחת הצהריים, הרקדנים משתתפים בשני שיעורים נוספים. בנוסף לשיעורים היומיים, יכולים התלמידים להשתתף בחזרות ובהופעות של הלהקה באולם זכרי – אולם ההופעות של הלהקה בכפר המחול הבינלאומי, שם יוצרת ועובדת הלהקה הבוגרת שלנו במהלך כל השנה, עם רמי באר, מנהלה האמנותי. נבחרת המורים שלנו כוללת מורים מומחים, רקדנים מהלהקה, כוריאוגרפים בינלאומיים ואמנים אורחים.

תלמידי הקורס גרים יחד בתנאי פנימייה בכפר המחול הבינלאומי; מרחק הליכה קצר בלבד מאולמות הסטודיו שבהם נערכים השיעורים. את הארוחות אוכלים בחדר אוכל המספק את כל הארוחות ומגיש מנות כשרות ואפשרויות לתפריט צמחוני מגוון. בזמנם הפנוי, מוזמנים תלמידי הקורס ליהנות מגישה חופשית לבריכת השחייה רחבת הידיים של געתון, הממוקמת בסמוך לאולמות הסטודיו. בערבים, לאחר ארוחת הערב, מתקיימות בכפר פעילויות חברתיות מהנות.

מרחבי המגורים, האימונים וההתנסויות, טובלים בירוק ומוקפים בנופים עוצרי נשימה המשקיפים למבצר יחיעם, לים התיכון ולאתרים המרהיבים של הגליל המערבי. המגורים והחיים לצד קהילת רקדנים בינלאומית שוקקת חיים והאוירה המיוחדת של הקיבוץ, מספקים הזדמנות לא שגרתית לחוויית לימוד עמוקה ולחיי חברה תוססים, מלאים ודינאמיים.

תלמידים השוהים ולנים בכפר, נמצאים בהשגחת אנשי מקצוע הנמנים על צוות המגורים שלנו.


תנאי השתתפות והרשמה

אנחנו מקדמים בברכה תלמידי מחול בגילאי תיכון וסטודנטים עם הכשרה קודמת של בלט קלאסי או מחול מודרני. היכרות עם טכניקות מתחום המחול המודרני והקלאסי – מועילה. גם סטודנטים למחול שכבר סיימו את לימודיהם באוניברסיטה מתקבלים בברכה. התוכנית היא חוויה טרנספורמטיבית משמעותית הכוללת אימונים אינטנסיביים לצד הווי חברתי ייחודי והזדמנויות להתפתחות אישית. התוכנית מאפשרת לבני נוער ולבוגרים צעירים אפשרות לצבור ניסיון בינלאומי תוך שהם חיים בכפר המחול הבינלאומי בקיבוץ געתון, בקרב אחת מלהקות המחול המודרני המובילות בעולם. מספר המקומות בקורס הקיץ מוגבל. ההרשמה פתוחה לכולם, והיא מתבצעת על בסיס ‘כל הקודם זוכה’. אין צורך באודישן. על מנת לשריין את מקומך בתוכנית, יש למלא את טופס ולשלם את דמי ההרשמה. סטודנטים למחול שלומדים כיום באקדמיה למחול, בבית ספר תיכון לאומנויות ו/או בתוכנית מחול אוניברסיטאית, ורוצים לקבל נקודות זכות (הסמכה) יכולים לקבלן במסגרת תוכנית קורס הקיץ.

רוצה לדעת יותר?
מכאן אפשר ליצור איתנו קשר

יש למלא את הטופס ואנחנו נשוב אליך בהקדם!

Full Name *

Your Email *

Mobile Number *

Country *

How did you hear about us *

מדיניות קורונה

לאור מתווה התו הירוק שנכנס לתוקף בישראל בימים אלו, ולנוכח התקנות הצפויות להיאכף בארץ  בכלל ובתחום התרבות בפרט,
אנחנו ממליצים בחום לכל מי שמתכוונים להשתתף באחת מהתוכניות שלנו, להתחסן כנגד נגיף הקורונה.
יש לציין כי במידה ואתם מגיעים לישראל מחו”ל, יש לקחת בחשבון כי הכניסה לישראל עשויה להיות מותנית בהצגת מסמך רשמי תקף המאשר כי הנכם מחוסנים.

קורס קיץ 2022 הינו מונגש באופן הבא:
•    כניסה למרחבי הפעילות
•    שירותי נכים
•    חניות נכים

 


לפרטים נוספים ושאלות, אנא צרו קשר עם

יעל לרון
מנהלת קורס קיץ
להקת המחול הקיבוצית
דוא”ל: [email protected]
טל: 052-828-5601
וואטסאפ שיחה | צ’אט
צ’אט באינסטגרם
צ’אט בפייסבוק

ההשתתפות בתוכנית קורס הקיץ של להקת המחול הקיבוצית, מותנית בבריאות גופנית ונפשית איתנה.